Airdots S Bluetooth Kulaklık

  • img
173.50 ₺  

Stokta Var

 

Xiaomi Redmi Airdots S TWSEJ05LS TWS Bluetooth Kulak İçi Kulaklık


Bağlanma Kolaylığı

Telefonlara hızlı bir şekilde Bluetooth bağlantısı kullanarak bağlanabilirsiniz. Telefonun bağlantısını açın ve bağlantıyı kurun. Kopma olmadan bağlantı devam eder. Her an hızlı bağlantılarla kullanma fırsatını keşfedin.


Kutusunda Saklayın

Kulaklığı dilediğiniz zaman kutusundan çıkarın ve kullanmaya başlayın. Birçok dış etkilerden koruyan kutusu sayesinde daha dayanıklı hale gelir. Hava koşullarından da etkilenmesinin önüne geçer. En uzun yıllarda kullanmaya devam edin.


Sağlıklı Kullanım

Birçok kulak içi kulaklıklar kulaklarda ağrılara sebep olabilir. Kulak içindeki ağrıları ortadan kaldırır. Piyasadaki rakiplerinden önde olup kulaklarınızın konforunu düşünmeye devam eder. Her daim sağlıklı ve eğlenceli yaşamın içinde olursunuz.

 


Şarkı Dinleme Keyfi

En güzel şarkıları dinlerken yanı başınızda. Birbirinden eğlenceli vakitlerinizi geçirirken diğer yandan da kaliteli seslerin keyfine varın. Her türlü şarkıyı aynı kaliteli frekansta dinlemenize yardımcı olur.


Kablo Derdi Yok

Kulaklıkları kullanırken kablolu olması günlük hayatınızda sıkıntılar çıkarabilir. Ürün sayesinde bir yandan işinizi yaparken diğer yandan da kulaklığınız ile müzik dinlemeye devam edebilirsiniz. Hayatınıza pratiklik kazandırır.


Hijyenik Özellik

Kulak içinde kullanım sırasında hijyenik yapıdadır. Özellikle kulaklardaki biriken enfeksiyonları içine hapsetmez ve böylece cihazın da temiz olmasına yardımcı olur. Bunun yanı sıra istediğiniz zaman ıslak mendil ile silerek üzerindeki tozların hemen kaybolmasını sağlayabilirsiniz. Hijyenden ödün vermez.

YORUM YAZ

Yorum yazmak için Üye Olun ya da Giriş Yapın

Benzer Ürünler